Sun Day Agency, s.r.o.

Vila Planinka *****

kufr

Termín:07.12. (Čt) - 08.12. (Pá) 2023

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:1015616

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně (Breakfast)

Cena vč. tax: 3 790 Kč

Poloha

Vila Planinka se nachází v malebné vesničce Jezersko ve Slovinsku. Údolí, které kdysi vyplňovalo ledovcové jezero, se dnes může pochlubit mimořádnými přírodními úkazy a léčivým klimatem. Vstoupíte zde do světa, kde čas plyne jiným tempem. Pomalu, klidně a v souladu s přírodou. Vila Planinka se pyšní zvláštním druhem energie. Místní obyvatelé před staletími objevili na dvoře vily čtyři energetické body s uklidňujícím a léčebným účinkem. Zde pocítíte přírodní energii spojenou se silou staletých lesů a čistých potoků, což vše bude mít blahodárný vliv na vaši pohodu. Zpomalíte a sladíte svůj rytmus s vnitřní rovnováhou.

Planinka se snaží udržet zdravou rovnováhu mezi moderností a tradicí, mezi luxusem přírody a technologií, mezi vnějším a vnitřním světem. Víme, jak je příroda důležitá, a chováme se k ní s maximální úctou. Nesmírný význam přikládáme úzkému spojení s přírodou, což se odráží v designu všech našich pokojů. Hranice mezi jednotlivými částmi otevřeného společenského prostoru vily Planinka se stírají a vybízejí hosty k posezení a přátelské atmosféře. Vstřícnost a přirozenou lehkost personálu doplňuje teplo a vůně dřeva, které je převládajícím materiálem ve všech pokojích.

V luxusně zařízených pokojích nejsou žádná elektronická zařízení ani připojení, která by mohla narušit přirozený stav mysli hostů. Wi-Fi je k dispozici pouze ve vstupní hale, zatímco v pokojích je nastaveno pouze na požádání. Pokoje jsou příjemnými oázami klidu, pohody, odpočinku a relaxace. Každý pokoj má jedinečný charakter s místním nádechem a pyšní se nádherným výhledem na okolní hory a údolí. Během pobytu ve vile můžete také využít naši finskou a infračervenou saunu.

Ve Vile Planinka si můžete pochutnat na nejlepší kuchyni z místních ekologických surovin. Naši kuchaři přísahají na jednoduché chutě a vytvářejí nejrůznější lahodné pokrmy.

Ubytování:

Superior pokoj/Superior pokoj s balkonem, Pohodlný pokoj s jemným nábytkem a výhledem na krásnou přírodu, velikost 22 m2, postel DBL (180 x 200 cm) nebo postele TWIN (2 x 90 x 200 cm), dřevěná podlaha nebo dřevěná a textilní podlaha, televizor s širokou nabídkou programů, psací stůl a telefon, trezor na pokoji, minibar, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, fénem, županem a pantoflemi, sadou osobní hygieny s přírodními přípravky pro péči o pleť.Výhled na hory, údolí nebo les.

Rohový pokoj Deluxe, Prostorný pokoj s nádherným výhledem na okolní hory a údolí, terasa, velikost cca 32 m2, ostel DBL (180 x 200 cm), dřevěná podlaha, koupelna se sprchovým koutem, fénem, županem a pantoflemi, sadu osobní hygieny s přírodními přípravky pro péči o pleť, televizor s širokou nabídkou programů, psací stůl a telefon, pokojový trezor, minibar

Stravování: bohatá snídaně

 

Cena zahrnuje
1 x ubytování s bohatou snídaní ve Vile Planinka 5*
Cena nezahrnuje
dopravu, pobytovou taxu (platba na místěú, poj. léč. výloh a storna, službs delegáta (pouze telefonicky)

Vila Planinka *****

destinace: Slovinsko, Julské Alpy

termín:07.12. (Čt) - 08.12. (Pá) 2023 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně (Breakfast)

Vila Planinka
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Mediteran travel s.r.o. IČO: 27489442
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...