Sun Day Agency, s.r.o.

TATRA - Bratislava

kufr

Termín:04.06. (Ne) - 05.06. (Po) 2023

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:1051535

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 3 880 Kč

Stravování
snídaně
KDE BUDETE SPÁT
1, 2 a 3 - lůžkové pokoje: Spr. nebo vana +WC, fén, TV, minibar, trezor, telefon, čajový a kávový servis, Wi-Fi Bezbariérové pokoje, požadavek na tento typ pokoje uvést při rezervaci.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, hotelové lobby, kavárna a restaurace, 5 kongresových sálů a salonky, Wi-Fi, parkovací dům Hotelové ZEN SPA: - finská sauna, infrasauna, saunové ceremoniály, relaxační zóna, masáže a terapie - FLOAT (hustá koncentrace soli způsobuje efekt "Mrtvého moře", kdy je tělo ve stavu bez tíže jako v kosmu. Nastává hluboké uvolnění fyzické i psychické. Výborná terapie na uvolnění svalů, nespavosti, stresu, depresí a nadměrné únavy)
FORMA STRAVY
Bufetová snídaně.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
Atrakce v Bratislavě - více info ZDE - Bratislavský hrad (1,4 km) - restaurace UFO ve věži na Novém mostě (6 km) - vyhlídkové kolo na Starém městě na nábřeží (cca 6,5 Eur/os.) - Koliba (letní bobová dráha) - vyhlídková plavba lodí po Dunaji (5,5 km) - restaurace Věž – výhled na panorama Bratislavy a široké okolí - vyhlídková jízda vláčkem Prešporáčkem po starém městě - Nový most - most Apollo - budova Slovenského rozhlasu – ocelová konstrukce vytvářející tvar obrácené pyramidy - ZOO s Dinoparkem - sochy na Starém městě (Čumil, Paparaz, Schne Náci) - zřícenina hradu Děvín (23 km) - výlet na Kolibu, odkud vede lanovka na Železnou studénku (posezení, opékání), bobová dráha, televizní věž Kamzík s restaurací Nenechte si ujít zajímavé akce v Bratislavě: • Bratislava pro všechny-zdarma vstupy do muzeí (duben) • Festival Frankovky (květen-červen) • Gurmán Fest (červen) • Obléhání Bratislavy Napoleonem (červen) • Korunovační slavnost (červen) • Kulturní léto a hradní slavnosti (červen-srpen) • Bratislavské hudební slavnosti (přelom září/říjen) • Bratislavské jazzové dny (říjen) Dovolená POD ROZHLEDNOU: Vyhlídková věž UFO (vzdálenost 7,4 km) Za 45 sekund Vás vyveze výtah do výšky 99 metrové věže UFO s dohledem až 100 km.Na vrcholku věže se nachází také restaurace Provozní doba (bez záruky):denně 10:00 - 23:00 Vstupné (bez záruky): plné vstupné 245 Kč, rodinné vstupné 780 Kč, děti: 170 Kč
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA
MOŽNOST KOUPÁNÍ
rekreační areál ZLATÉ PÍSKY (9 km) - WAKELAKE přírodní koupaliště s písčitou pláží, vodní sporty, rybolov, sportovní aktivity (tenis, volejbal, streetball, stolní tenis, půjčovna malých plavidel, vodní tobogán, minigolf aj.). Bratislavské letní koupaliště DELFÍN (3,5 km) nebo krytý bazén PASIENKY (4,2 km). Celoroční aquapark a wellness centrum AQUATHERMAL Senec (30 km). Termální koupaliště v MOSONMAGYAROVÁR v Maďarsku (40 km).
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
vlastní parkovací dům: 18 € / auto / noc
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
16 € / noc
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Tatra byl otevřen v roce 1930 a stojí asi 300 metrů od historického centra a Prezidentského paláce.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
GPS hotelu: 48.1493200N, 17.1097000E Námestie 1. mája 5, Bratislava
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
do Bratislavy na autobusové nádraží (1,5 km), dále MHD (80 m) nebo taxi k hotelu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
do Bratislavy na hlavní vlakové nádraží (1,5 km), dále MHD (80 m) nebo taxi k hotelu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
REKREAČNÍ POBYT, nástupní den libovolný:
- ubytování s bufetovou snídaní
- Wi-Fi
CELKOVÁ KAPACITA
200 pokojů
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
1,7 €/osoba/den
AKČNÍ NABÍDKA
• NOVINKA V NABÍDCE • HOTEL V CENTRU BRATISLAVY
URČITĚ OCENÍTE
Proč hotel TATRA **** Bratislava: - dostupnost z vlakového i autobusového nádraží bez přestupu - hotelové parkoviště a garáže - bezbariérové přístupy a ubytování Vstupte s námi na prohlídku prostorů hotelu TATRA****

TATRA - Bratislava

destinace: Slovenská republika, Bratislava, Plzeň

termín:04.06. (Ne) - 05.06. (Po) 2023 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

TATRA - Bratislava
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...