Sun Day Agency, s.r.o.

DÁRKOVÝ POUKAZ ATIS - DÁRKOVÝ POUKAZ 10 000 Kč

kufr

Termín:29.03. (St) - 30.03. (Čt) 2023

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:1031851

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 10 000 Kč

PROGRAMOVÝ POBYT č.1
DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě 500 Kč Po zaplacení Vám bude zaslán dárkový poukaz v dané hodnotě. Chcete-li na dárkový poukaz uvést speciální text, prosíme o uvedení textu do poznámky.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě 1 000 Kč Po zaplacení Vám bude zaslán dárkový poukaz v dané hodnotě. Chcete-li na dárkový poukaz uvést speciální text, prosíme o uvedení textu do poznámky.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě 3 000 Kč Po zaplacení Vám bude zaslán dárkový poukaz v dané hodnotě. Chcete-li na dárkový poukaz uvést speciální text, prosíme o uvedení textu do poznámky.
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě 5 000 Kč Po zaplacení Vám bude zaslán dárkový poukaz v dané hodnotě.
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě 10 000 Kč Po zaplacení Vám bude zaslán dárkový poukaz v dané hodnotě. Chcete-li na dárkový poukaz uvést speciální text, prosíme o uvedení textu do poznámky.
UPOZORNĚNÍ
Rezervaci proveďte na jakýkoliv termín (termín je v tomto případě bezpředmětný). Platnost poukazu bude vždy 1 rok od data vystavení.
AKČNÍ NABÍDKA
Darujte radost a odpočinek Vašim blízkým, kamarádům nebo třeba zaměstnancům, darujte dovolenou.
URČITĚ OCENÍTE
Chcete originální dárek nebo řešíte vše na poslední chvíli, je dárkový poukaz na dovolenou správná volba. Dárkový poukaz Vám můžeme vystavit: ● na zvolenou hodnotu (např. 500 Kč, 1000 Kč, 3 000 Kč, 5 000 Kč, 10 000 Kč). - Rezervaci poukazu můžete provést přímo zde v záložce "REZERVACE". - Výběr pobytu provádí obdarovaný libovolně z nabídky CK ATIS, s případným doplatkem do plné ceny pobytu. ● na konkrétní pobyt ve Vámi stanovené hodnotě (v tomto případě kontaktujte prodejní dispečink) Obdarovaný si sám doplácí zbytek do aktuální plné ceny pobytu. (Fakturuje se hodnota poukazu.) ● na konkrétní přesně stanovený typ pobytu a termín (v tomto případě kontaktujte prodejní dispečink) - např. Wellness hotel Pohoda, pobyt Minilerelax v termínu 01.05. - 04.05. - Obdarovaný nic CK ATIS již nedoplácí. (Fakturuje se aktuální cenu darovaného pobytu.) Všechny typy poukazů můžeme vystavit buď: ● „anonymně“ ● s věnováním a uvedením jména příjemce (např. „Pro maminku k narozeninám“, „Pro Petra“ atd). Požadavek uveďte do poznámky.

DÁRKOVÝ POUKAZ ATIS - DÁRKOVÝ POUKAZ 10 000 Kč

destinace: Česká republika, Střední Čechy

termín:29.03. (St) - 30.03. (Čt) 2023 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

DÁRKOVÝ POUKAZ ATIS - DÁRKOVÝ POUKAZ 10 000 Kč
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...