Sun Day Agency, s.r.o.

REZIDENCE FAMI

kufr

Termín:07.12. (Čt) - 09.12. (So) 2023

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:927356

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 1 600 Kč

Poloha

Přímo před Rezidencí Fami se nachází sportovní areál s devíti tenisovými dvorci, třemi kurty na volejbal, nohejbal a sportovní hala s fitness, saunou a whirlpoolem. Stezka dlouhá 12 km pro in-line bruslaře je jen 800 m od Rezidence. V letní sezóně zde potkáte turisty z celé Evropy a díky své infrastruktuře si zde budete připadat jako na rivieře. Můžete zde využít dlouhé písečné pláže, tobogány, projížďky parníkem, značené cyklostezky, rekreační rybolov, zapůjčit si různá plavidla jako jsou šlapadla, lodičky, plachetnice nebo si zahrát minigolf, plážový volejbal, tenis a dokonce si třeba zajezdit na motokárách nebo si vyzkoušet „Jungle Greak“ bláznivé lezení v korunách stromů. Najdete zde také disco kluby, herny, kino a nepřeberné množství restaurací všech kategorií. Milovníci historie mohou navštívit Muzeum K.H.Máchy, hrad Bezděz, hrad Kokořín, skalní hrad Sloup, zámek Zákupy a jiné historické skvosty tohoto romantického kraje. V zimě je možné využít krás zamrzlého jezera a zaběžkovat si nebo zabruslit na největším kluzišti v Čechách. Máchovo jezero je oblíbené také v podzimním období, kdy začíná ráj pro houbaře.

V nejbližším okolí se nachází Máchovo jezero – máchovo jezero též zvané Velký rybník bylo založen v roce 1366 Karlem IV. Rozkládá se v nadmořské výšce 266 m.n.m., má rozlohu 284 ha a dosahuje hloubky až 12 m.

Ubytování

Ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje mají moderní designový nábytek, rychlovarnou konvici, vysoušeč vlasů, možnost zapůjčení LCD TV/SAT s digitálním příjmem, internetové připojení přes Wi-Fi, kvalitní froté ručníky, přírodní luxusní hotelová kosmetika a froté velur pantofle.

Letní popis

Koupání – Máchovo jezero (300 m). Na pláži se nachází bazén a aquapark s tobogány, prolézačkami, skákadly a italským nafukovacím systémem – ledová kra, trampolíny a houpačky přímo na hladině jezera. Možnost půjčení loděk a šlapadel, vyjížďky parníkem. Sportovní rybník na rybolov – 350 m (za poplatek). Za nepříznivého počasí je k dispozici krytý bazén 250 m, případně otevřený aquapark v České Lípě jen 15 min. autem.

Slevy

Dítě do 3 let se snídani bez nároku na lůžko zdarma. V mimosezónu sleva 10% při pobytu na 7 nocí.

Cena zahrnuje

Zvýhodněný týdenní pobyt

Cena za osobu/ 7 nocí se snídaní a rekreačním poplatkem. V ceně je již odečtena sleva 10% za týdenní pobyt.

Dítě do 3 let se snídani bez nároku na lůžko zdarma. V mimosezónu sleva 10% při pobytu na 7 nocí.

Cena nezahrnuje
  • Pobyt se psem
  • Dítě do 3 let bez nároku na lůžko se snídaní

REZIDENCE FAMI

destinace: Česká republika, Severní Čechy, Doksy - Máchovo jezero

termín:07.12. (Čt) - 09.12. (So) 2023 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

REZIDENCE FAMI
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: DCK Rekrea Ostrava s.r.o. IČO: 25379178
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...