Sun Day Agency, s.r.o.

RYCHLÉ VYHLEDÁVÁNÍ

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

DoporučujemeHermes Alexandria Club **** CLUB CALIMERA YATI BEACH **** The Grand Palace ***** Gemini Alexandria Club **** Hotel Thassos *** Hotel Lonicera Resort & Spa *****

HOTEL:

DESTINACE:

DETAILY:

CENA:

ID: 787172

Historické lázně Darkov **

Termín: 01.10. (Út) - 03.10. (Čt) 2019

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Plná penze

Cena: 3 440 Kč

Poloha
V lázeňském parku s možností procházek a sítí chodníčků pro milovníky Nordic walking, malebných cyklostezek ideálních pro projížďky podél řeky Olše.
Vybavení
K budově Historických lázní náleží ještě budova přijímací kanceláře a Společenský dům, Beauty salon: kadeřnictví, kosmetické ošetření, pedikúra, manikúra.
Ubytování
V budově Historických lázní ve dvoulůžkových pokojích, omezeně v jednolůžkových pokojích v prvním poschodí bez výtahu, sprcha, WC, TV. V přízemí budovy jsou procedury. Bazén se nachází ve vedlejší budově v přízemí cca 50 m od ubytování. Přijímací kancelář je vedle Historických lázní.
Stravování
Je podáváno ve Společenském domě - podle jednotlivých programů, výběr ze 4 druhů jídel. Společenský dům se nachází rovněž v parku cca 100m od ubytování. V létě možnost posezení na terase. Stravování začíná první den obědem a končí poslední den snídaní, oběd i večeře výběr z menu.
Středisko
Lázně Darkov - Karviná
Nabídka programů
POBYT SENIOR 6 nocí,plná penze Program: 1x kontrolní vyšetření, 2x koupel v jodobromové solance se suchým zábalem,2x LTV cvičení na přístrojích,1x suchá uhličitá koupel, 1x oxygenoterapie, 2x klasická masáž částečná, 2x teplý rašelinový obal, 2x plynová injekce CO2 Bonus - dárek na uvítanou Pozn. po zhodnocení zdravotního stavu bude potvrzena vhodnost doporučených procedur případně bude provedena jejich modifikace. LÁZEŇSKÁ REGENERAČNÍ KÚRA 6 nocí, plná penze Program: 1x kontrolní vyšetření, 1x koupel v jodobromové solance se suchým zábalem, 1x masáž lávovými kameny částečná,2x teplé rašelinové obklady částečné, 2x klasická masáž částečná, 1x aromatická perličková koupel, 1x oxygenoterapie, 1x suchá uhličitá koupel, 1x tradiční čínské baňkování, 1x bylinná koupel se zábalem, 6x vstup do bazénu. Bonus - dárek - Darkovská sůl (400g) Pozn. po zhodnocení zdravotního stavu bude potvrzena vhodnost doporučených procedur případně bude provedena jejich modifikace. LÁZNĚ NA ZKOUŠKU 6 nocí, plná penze Program: Wellness procedury v hodnotě 1500,- CZK, 1x vstup do bazénu, 2x voucher do lázeňského kosmeticko-kadeřnického salonu v hodnotě CZK 500,-. Bonus - dárek na uvítanou. DARKOVSKÝ BALZÁM 2 noci, plná penze Program: 1x koupel v jodobromové solance se suchým zábalem, 1x teplý rašelinový obklad, 1x klasická masáž částečná, 2x vstup do bazénu. Bonus - dárek - Darkovská sůl (400 g). BEAUTY POBYT 2 noci, Program: 1x perličková koupel, 1x aroma masáž hlavy a šíje, 1x bylinná koupel se zábalem, 1x lymfatická drenáž celého těla pomocí ICOONE, 2x vstup do bazénového světa. 2x Bonus - Darkovská sůl (400g), poukaz v hodnotě 500 CZK do lázeňského kosmeticko-kadeřnického salonu Royal Beauty a Spa. MANAŽERSKÝ POBYT 3 noci, plná penze Program: 1x vanová koupel jodobromová + zábal, 1x SLTV - bazén páteře, 1x OCOONE lymfodrenáž + zapůjčení ICOONE dres, 1x teplý rašelinový obklad, 1x klasická masáž částečná, 1x TV na míčích, 1x tradiční čínské bankování, 2x vstup do bazénového světa. Bonus - dárek - Darkovská sůl (400g). SPECIÁLNÍ POBYT 3 noci, plná penze Proram: 1x koupel v jodobromové solance se suchým zábalem, 1x teplý rašelinový zábal, 1x klasická masáž částečná, 1x oxygenoterapie, 2x vstup do bazénu. Bonus - dárek na uvítanou. VÁNOČNÍ POBYT 2019 5 nocí, plná penze Program:1x oxygenoterapie, 1x přírodní jodobromová koupel, 1x relaxační aromatická masáž částečná, 1x klasická masáž částečná, 3x vstup do bazénového světa, dopolední tradiční zdobení vánočního stromku v parku Historických lázní Darkov, dárečky, svařák, čaj, koláčky. Štědrovečerní večeře. Bonus - dárek - Darkovská sůl (400g). SILVESTROVSKÝ POBYT 2019 5 nocí, plná penze 1x oxygenoterapie, 1x přírodní jodobromová koupel, 1x relaxační aromatická masáž částečná, 1x klasická masáž částečná, 3x vstup do bazénového světa, voucher do lázeňského kosmeticko-kadeřnického salonu v hodnotě 500,- CZK. V rámci pobytu je zahrnuta i Silvestrovská večeře a program. Bonus - dárek Darkovská sůl (400g).
Informace
Příjezd vlak st. Karviná, dále autobusem až k budově Historických lázní. Autobus MHD č, 517 má zastávku přímo před nádražím ČD. Možnost parkování u objektu za poplatek. Lázeňský poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.
22.08. (Čt) - 24.08. (So) 2019 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dvoulůžkový pokoj- Dospělý - lůžko (Darkovský balzám) další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-4 040 Kč
Vybrat termín
22.08. (Čt) - 25.08. (Ne) 2019 - 4 dny, 3 noci
Dvoulůžkový pokoj- Dospělý - lůžko (Manažerský pobyt) další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-6 740 Kč
Vybrat termín
22.08. (Čt) - 28.08. (St) 2019 - 7 dní, 6 nocí
Dvoulůžkový pokoj- Dospělý - lůžko (Lázně na zkoušku) další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-9 900 Kč
Vybrat termín
23.08. (Pá) - 25.08. (Ne) 2019 - 3 dny, 2 noci
Dvoulůžkový pokoj- Dospělý - lůžko (Darkovský balzám) další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-4 040 Kč
Vybrat termín
23.08. (Pá) - 26.08. (Po) 2019 - 4 dny, 3 noci
Dvoulůžkový pokoj- Dospělý - lůžko (Manažerský pobyt) další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-6 740 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoDarkov
HotelHistorické lázně Darkov
Dvoulůžkový pokoj- Dospělý - lůžko (Darkovský balzám)
Termín01.10.2019 - 03.10.2019
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPlná penze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Čedok, a.s. IČO: 60192755

Go Parking

Letenky

Po Česku

Chorvatsko

Atis

Vytvářím objednávku...