Sun Day Agency, s.r.o.

FONTÁNA BLUE MARINE RESORT - Hrdoňov - REKREAČNÍ POBYT

kufr

Termín:03.10. (Út) - 05.10. (Čt) 2023

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:1031601

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 1 860 Kč

Stravování
snídaně
KDE BUDETE SPÁT
a) 2 a 3 - lůžkové pokoje STANDRAD, Spr.+WC, TV, rychlovarná konvice, set na přípravu kávy a čaje, lednička, Wi-Fi, balkon. b) Rodinný pokoj STANDARD (2x 2 - lůžková ložnice), Spr.+WC, TV, rychlovarná konvice, set na přípravu kávy a čaje, lednička, Wi-Fi. Pokoj nemá balkon. Pokoje SUPERIOR (novější vybavení) za příplatek 240 Kč / pokoj / noc. Ubytovací část je v klidné části, mimo centrální budovu v 9 depandancích.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Recepce s drobným prodejem, restaurace, Cyklorest Koliba u hotelové pláže, letní terasa, vnitřní bazén, saunový svět (finská sauna, infra sauny aj.), stolní tenis, masáže, dětský koutek a hřiště, Wi-Fi připojení v celém resortu, půjčovna jízdních kol, koloběžek i elektrokoloběžek, holí na nordic walking a in-line bruslí. Na hotelové pláži možnost zapůjčen šlapadel, pramic, člunů s motorem a plachetnice. Ubytovací část je v klidné části, mimo centrální budovu v 9 depandancích. Součástí komplexu je cyklopřevoz Hrdoňov-Svatý Tomáš (provoz květen - září).
FORMA STRAVY
Snídaně nebo polopenze dle typu pobytu. Možnost dokoupení obědů v CK (jednotné menu - 1 chod) za doplatek v CK.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
Vlastní cyklopřevoz Hrdoňov - Svatý Tomáš anebo Svatý Tomáš - Hrdoňov - provoz od 14. května do 30. září, v květnu a cca do první dekády června o víkendech + na zavolání, jinak denně od 09.00 do 18.00 hodin. Hotel zajišťuje také individuální vyhlídkové plavby po Lipně (od 7 osob) za 260 Kč/osoba. TIPY NA VÝLETY ACTIVE PARK LIPNO - unikát STEZKA KORUNAMI STROMŮ, Lanový park, Bikepark, Frisbee Park Lipno, bobová dráha, hopsárium pro děti, Vodní ráj Aquaworld - Vítkův Hrádek – nejvýše položená zřícenina gotického hradu v České republice - ČESKÝ KRUMLOV – hrad a zámek Český Krumlov, jedinečné divadlo s otáčivým hledištěm - VYŠŠÍ BROD - Cisterciácký klášter a Poštovní muzeum - Renesanční hrad Rožmberk - Plechý a Plešné jezero - Čertova stěna a Luč - Schwarzenberský plavební kanál - Zámek Hluboká nad Vltavou JIŽNÍ ČECHY POHODOVÉ SVĚT POD HLADINOU Unikátní expozice akvárií a artefaktů, přibližující podvodní život nejen v Čechách, ale také v tropických vodách a mořích. Na ploše 500m2 spatříte více jak 30 akvárií. To vše v prostorech Wellness Hotelu Frymburk. RYBOLOV: revír č. 421200 VLTAVA 30 - 32 údolní nádrž Lipno (4 870 ha), správce revíru ČRS České Budějovice Informace o povolenkách: Jihočeský územní výbor České Budějovice, tel.: 387 250 451 nebo 387 250 454. Úřední hodiny: po - pá 7.30 - 15.00 hod.
DALŠÍ SLUŽBY
Dětská postýlka 150,- Kč/noc (nutno ověřit předem, je-li k dispozici).
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Hotelový bazén po rekonstrukci (12 x 6 m)​​. Lipno - vlastní písečná pláž s cyklopřevozem a možností zapůjčení paddleboardu, šlapadel, pramic, člunů s motorem a plachetnice (200 m od hotelu). AQUAWORLD Marina Lipno - Lipno nad Vltavou (22 km).
PARKOVÁNÍ
Zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM
200 Kč/den
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotelový komplex FONTÁNA BLUE MARINE RESORT se nachází v klidném přírodním prostředí, na levém břehu Lipenské přehrady. Poloha skýtá mimo klidného odpočinku i možnost sportovního vyžití - vodní sporty, cykloturistika, turistika a rybolov. V okolí možnost jízdy na koních, tenisové kurty. Vhodné pro motorizované klienty.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 15:00 hod do 19:00 hod. a snídaní druhý den pobytu. V případě polopenze pobyt začíná večeří v den nástupu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
Směr k Černé v Pošumaví - Frymburk, cca 300 metrů před obcí odbočit vpravo do Milná Kovářov, pak - 3 km k hotelu. Parkování na parkovišti u hotelu.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Doporučujeme pro motorizované klienty. Autobusem do Černé v Pošumaví - Hůrka (12 km) nebo do Frymburka (10 km). Po dohodě s hotelem možnost odvozu osob a zavazadel za poplatek. Autobusová zastávka také v obci Milná, dále pěšky (3 km). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz Transfer Černá v Pošumaví-Hotel Fontána-Černá v Pošumaví – 450 Kč/auto – max 4 dospělé osoby Transfer Frymburk-hotel Fontána- Frymburk – 450 Kč/auto - max 4 dospělé osoby Transfer Lipno-hotel Fontána-Lipno – 630 Kč/auto – max 4 dospělé osoby K dispozici jsou i dětské sedačky a podsedáky. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
PŘÍJEZD VLAKEM
Doporučujeme pro motorizované klienty. Vlakem do Černé v Pošumaví - Hůrka (12 km). Po dohodě s hotelem možnost odvozu osob a zavazadel za poplatek. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
SLEVY A VÝHODY
Slevy pro Rekreační pobyt: SLEVA 7=6 platí v termínech 06.01. - 07.04.23 10.04. - 12.06.23 11.09. - 18.12.23 SLEVA 5=4 platí v termínech: 06.01. - 20.03.23 11.09. - 18.12.23
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
REKREAČNÍ POBYT - ubytování se snídaní formou studeného bufetu. BONUSY ZDARMA . neomezený vstup do Wellness (vnitřní bazén, finská a infra sauna, relaxační místnost) - v provozní době - parkování - úschova kol a koloběžek - Wi-Fi - SLEVA 15% na zapůjčení kol a koloběžek - SLEVA 15% na vyhlídkovou plavbu lodí (1x za pobyt)
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK pro osoby nad 50 let zahrnuje: - ubytování v kat. a) se snídaní - SLEVA 7=6 (bydlíte 7 nocí, platíte 6 nocí) - SLEVA 14=11 (bydlíte 14 nocí, platíte 11 nocí) - večeře zdarma - odpolední káva nebo čaj zdarma - pobyt se psem bez poplatku - příplatek za neobsazené lůžko se neúčtuje - zdarma rekreační poplatek BONUSY ZDARMA . neomezený vstup do Wellness (vnitřní bazén, finská a infra sauna, relaxační místnost) - v provozní době - parkování - úschova kol a koloběžek - Wi-Fi - SLEVA 15% na zapůjčení kol a koloběžek - SLEVA 15% na vyhlídkovou plavbu lodí (1x za pobyt) Platí pro pobyty v termínech 6.1. - 7.4. a 10.4. - 12.6. a 11.9. - 18.12.23. NA TENTO POBYT NELZE UPLATNIT ŽÁDNOU DALŠÍ SLEVU!!
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
VELIKONOCE NA LIPNĚ (4 dny / 3 noci, pobyt 7.4. - 10.4.23) - 3x ubytování v kat. a) - 3x polopenze - snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu BONUSY ZDARMA . neomezený vstup do Wellness (vnitřní bazén, finská a infra sauna, relaxační místnost) - v provozní době - parkování - úschova kol a koloběžek - Wi-Fi - SLEVA 50% na zapůjčení kol a koloběžek
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
RELAX NA LIPNĚ (4 dny / 3 noci, nástup libovolný) v termínech 28.4. - 11.9.23 - 3x ubytování v kat. a) - 3x polopenze - snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu - 1x za pobyt cyklopřevoz Hrdoňov - Svatý Tomáš anebo Svatý Tomáš - Hrdoňov vč. přepravy kola (provoz cca 15.5. do 30. 9.; v květnu a cca do první dekády června o víkendech, jinak denně od 09.00 do 18.00 hod) - 1x zapůjčení holí nordic walking (doporučujeme rezervaci při příjezdu) BONUSY ZDARMA . neomezený vstup do Wellness (vnitřní bazén, finská a infra sauna, relaxační místnost) - v provozní době - parkování - úschova kol a koloběžek - Wi-Fi - SLEVA 30% na zapůjčení kol a koloběžek
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
LÉTO NA LIPNĚ (8 dní / 7 nocí, nástup NEDĚLE) v termínu 12.6. - 11.9.23 - 7x ubytování v kat. a) - 7x polopenze - snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu - 1x za pobyt cyklopřevoz Hrdoňov - Svatý Tomáš anebo Svatý Tomáš - Hrdoňov vč. přepravy kola - 1x zapůjčení holí nordic walking (doporučujeme rezervaci při příjezdu) BONUSY ZDARMA . neomezený vstup do Wellness (vnitřní bazén, finská a infra sauna, relaxační místnost) - v provozní době - parkování - úschova kol a koloběžek - Wi-Fi - SLEVA 30% na zapůjčení kol a koloběžek nebo využití v hotelové marině (šlapadlo, parmička, člun)
LYŽOVÁNÍ
V zimní sezóně na Vás čeká při příznivém počasí zamrzlá hladina jezera spojená s bruslením a zimním jachtingem, upravené lyžařské běžecké stopy i volný zasněžený terén pro romantické procházky. Skiareál KRAMOLÍN (13 km) až, 900 m.n.m., 3 sedačkové lanovky, 2 vleky, 9 sjezdovek, umělé zasněžování, noční osvětlení, půjčovna a servis lyží, lyžařská škola s posuvným pásem, občerstvení. Skiareál HOCHFICHT (středisko leží na rakouské straně Šumavy nad jezerem Lipno) 1338 m n.m. V areálu Hochficht se nachází 13 sjezdových tratí a 7 vleků, 3 moderní čtyř sedačkové lanovky. Pro děti a začátečníky Dětský SKI areál s cvičným vlekem a "kouzelným kobercem". Ve sněžném parku "Snowpark Ficht" je pro sjezdaře ve volném stylu na prkně a lyžích skvělá krosová trať. Doba jízdy od hotelu do Hochfichtu cca 1 hod.
CELKOVÁ KAPACITA
204 lůžek
REKREAČNÍ POPLATEK
20 Kč/ osoba od 18 let /den
AKČNÍ NABÍDKA
● DOVOLENÁ NA BŘEHU LIPNA ● SLEVA 7=6 v termínech 06.01. - 07.04. a 10.04. - 12.06. a 11.09. - 18.12. 23
URČITĚ OCENÍTE
Proč hotel FONTÁNA BLUE MARINE RESORT - skvělá poloha na břehu Lipna v nadmořské výšce 750 m - krásná příroda, vlastní písečná pláž s možností vodních sportů a cyklopřevozem - v zimě bruslení na Lipně, běžkování či lyžování Kramolín (13 km) - dětský koutek, venkovní trampolíny a dětské venkovní hřiště - vnitřní bazén, infra a finská sauna s odpočívárnou, fitness - Wi-Fi a parkování ZDARMA - vhodné pro rodiny s dětmi, aktivní páry, rybáře aj.
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
Zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
200 Kč/den
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
20 Kč/ osoba od 18 let /den

FONTÁNA BLUE MARINE RESORT - Hrdoňov - REKREAČNÍ POBYT

destinace: Česká republika, Jižní Čechy a Šumava, Lipno

termín:03.10. (Út) - 05.10. (Čt) 2023 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

FONTÁNA BLUE MARINE RESORT - Hrdoňov - REKREAČNÍ POBYT
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...