Sun Day Agency, s.r.o.

PROM - Svoboda nad Úpou - VÍKEND V KRKONOŠÍCH (2)

kufr

Termín:03.10. (Út) - 05.10. (Čt) 2023

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:1049526

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 1 795 Kč

Stravování
snídaně
KDE BUDETE SPÁT
2 - lůžkové pokoje s možností dětské přistýlky, Spr. nebo vana, WC, SAT/TV, telefon, Wi-Fi. Přistýlka formou rozkládacího křesla nebo skládací postele.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Recepce, restaurace, zahradní terasa, kongresové prostory, Iyžárna, parkoviště. K disposici je kulečník, šipky, stolní tenis a fotbal, trampolína, venkovní posezení, možnost opalování, Pro relaxaci - krytý bazén, sauna, fitness, masáže, solárium. V letním období je v provozu místní veřejné víceúčelové hřiště cca 30m od hotelu a možnost využití zahrady pro malé malé sporty.
FORMA STRAVY
snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení obědů a večeří na místě. Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE. Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
Dovolená POD ROZHLEDNOU: Stezka Krkonoše (vzdálenost 4,5 km) - jedinečná atrakce o délce více jak 1500 m vás provede druhově pestrým lesem, čekají vás četná překvapení a poučen • Rozhledna na Černé hoře (vzdálenost 10 km), 1 260 m. n. m., 106 schodů Jednadvacet metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Sněžku, Růžovou horu, Dlouhý hřeben, Vraní hora, Orlické hory, Českomoravská vrchovina, Trosky, Bezděz, Ještěd. Rozhledna byla původně lanový sloup. V blízkosti se nachází Černohorské rašeliniště. Na rozhlednu se dostanete kabinovou lanovkou z Janských Lázních (cca 4,5 km od hotelu). Z vrchu Černé hory jsou značené turistické trasy do okolí. Provozní doba (bez záruky): letní prázdniny (denně 10:15 - 16:00, za příznivého počasí do 17:00), mimo letní prázdniny (prac. dny 14:15 - 16:00, víkend 10:15 - 16:00) Vstupné (bez záruky): 10 Kč • Rozhledna na Zlaté vyhlídce (vzdálenost 8 km), 807 m. n. m., 70 schodů Dvaadvacetimetrová rozhledna, ze které máte výhled na Broumovsko, Orlické hory, Podkrkonoší a Krkonoše. Provozní doba (bez záruky): neomezeně Vstupné (bez záruky): zdarma
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Hotelový vnitřní bazén. AQUACENTRUM Janské Lázně (2,5 km) - rehabilitační bazén s vodní plochou 230 m2 (hloubka od 1,2 do 1,5 metrů). Je napouštěn léčivými vodními prameny vyvěrajícími v areálu lázní jako Janův a Černý pramen. Dále k dispozici vodní clony, protiproud, masážní a perličková lůžka a vnitřní i venkovní vířivky, z nichž jedna má teplotu 32°C, sauna, parní box a ochlazovací bazének. Letní koupaliště SEJFY (5,5 km) - 50-ti metrová nádrž s postupným dnem.
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
Zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
160 Kč/den (max. 1 zvíře na pokoji)
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Rodinný hotel se nachází na velmi výhodném místě na úpatí Černé hory v Krkonošském národním parku mezi Pecí pod Sněžkou a Jánskými lázněmi.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 21.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.
PŘÍJEZD AUTEM
Ve směru: Hradec Králové - Jaroměř - Trutnov - Svoboda nad Úpou - v Svobodě odbočit směr Janské Lázně, hotel leží kousek za křižovatkou vlevo. Praha - Mladá Boleslav, Turnov, Vrchlabí, Černý důl, Svoboda nad Úpou. Na úrovni kostela sv. Josefa odbočit vpravo k hotelu.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem z Vrchlabí do Svobody na Úpou. Autobusová zastávka "Hotel Prom" je hned u hotelu 50 m. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem z Trutnova do Svobody na Úpou. Vlaková stanice je cca 1,6 km od hotelu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
VÍKEND V KRKONOŠÍCH (3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - 2x ubytování se snídaní BONUSY ZDARMA - volný vstup do bazénu a Kneipp (denně od 9:00 - 21:00 hod) - kulečník a stolní fotbal - parkování - Wi-Fi
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
POBYT V KRKONOŠÍCH (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný) - 5x ubytování se snídaní BONUSY ZDARMA - volný vstup do bazénu a Kneipp (denně od 9:00 - 21:00 hod) - kulečník a stolní fotbal - parkování - Wi-Fi - Bonus pro seniory 55 let: sleva 10% na hotelové služby (whirlpool, sauna, fitness, solárium), 1x káva za pobyt
CELKOVÁ KAPACITA
137 lůžek + 27 přistýlek v 61 pokojích.
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
21 Kč/den

PROM - Svoboda nad Úpou - VÍKEND V KRKONOŠÍCH (2)

destinace: Česká republika, Čechy, Svoboda nad Úpou

termín:03.10. (Út) - 05.10. (Čt) 2023 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

PROM - Svoboda nad Úpou - VÍKEND V KRKONOŠÍCH (2)
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...