Sun Day Agency, s.r.o.

RYCHLÉ VYHLEDÁVÁNÍ

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

DoporučujemeHermes Alexandria Club **** Advent ve Wroclawi a Krakowě Hotel Pangrazzi *** OKRUH STŘEDNÍM THAJSKEM Atali Village Alexandria Club *** Hotel Primorsko ***

HOTEL:

DESTINACE:

DETAILY:

CENA:

ID: 493294

Kaprun, Apartmány Alpenrose - léto ***

Poloha

Ledovce, hory, jezera – rakouská celoroční destinace na dovolenou Zell am See-Kaprun maximálně kombinuje rozmanitost Alp. V jedinečném přírodním ráji, který se nachází v bezprostřední blízkosti národního parku Vysoké Taury, najdeme sportovce, aktivní rekreanty, rodiny a lidi, kteří hledají odpočinek podobně jako pestrý výběr aktivit a dobrodružství. Mezi ně patří "Peakworld 3.000" na ledovci Kitzsteinhornu, místní hora Schmittenhöhe, stejně jako křišťálově jasné jezero Zell a několikrát oceněné  36 - jamkové golfové hřiště. Rakouská tradice a autenticita se odráží v událostech a kulinářských specialitách v tomto regionu.
 

Rodinný pension Alpnrose je umístěn 3 minuty pěšky od centra, autobusová zastávka je vzdálená 50 m. Přímo kolem budovy vede cyklostezka Tauer.
Vzdálenost od hory Maiskogel je cca 2 minuty pěší chůze.

Vybavení

recepce s Wi-Fi, výtah, snídaňová místnost, úschovna kol, parkování, nové wellness zařízení se saunou, parní lázní, infračervenou kabinou.
Za poplatek možnost praní.

Ubytování

Apartmán typ A pro 2-3 osoby: 1 ložnice + obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, SAT-TV,  telefonem, Wi-Fi a balkonem.
Apartmán typ B pro 4-6 osob: 2 ložnice + obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, SAT-TV,  telefonem, Wi-Fi a balkonem.
 

Stravování

vlastní – možnost dokoupení snídaní na místě – 360 Kč/ osoba/ den, platba v cestovní kanceláři.

Cena zahrnuje

nájem za byt a 1 noc, kartu Zell am See – Kaprun Card, užívání wellness, závěrečný úklid. 

Karta ZELL AM SEE - KAPRUN CARD - karta s množstvím  slev a služeb zdarma, např. výlet lodí po jezeře, vstup do veřejných venkovních bazénů a koupališť v Zell am See, zpáteční jízdenka Kitzsteinhorn Kaprun a Schmittenhöhe Zell am See, návštěva přehrady Hochgebirgsstauseen  v Kaprunu, vstup do soutěsky Sigmund Thun, vstup do národního centra Vysoké Taury, vstup do Wild Life parku a mnoho dalších atrakcí.
 

Cena nezahrnuje

pobytovou taxu: 1,10 €/ osoba a den - platba na místě.
kauci 200 €/ apartman a pobyt - platba na místě.

Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992

Go Parking

Letenky

Po Česku

Chorvatsko

Atis

Vytvářím objednávku...